PROJELERİMİZ

hande yener
press to zoom
BATUHAN DEMİR
press to zoom
Olcay Bolelli
press to zoom
KIVANC KARABULUT
press to zoom
Siyah ve beyaz
press to zoom
Siyah ve beyaz
press to zoom
1/1
YENİ KLİP YAKIDA !
YENİ KLİP YAKIDA !

VİDEO EKİBİMİZ

Marble Surface
IMG_3637_edited.jpg
VOLKAN ŞENYÜZ

Yapımcı - Yönetmen

1991 İstanbul doğumlu olan Volkan Şenyüz lise yılların'da başladığı fotograf çekimlerine üniversite yılların'da Prof.Doc.Dr Ahmet Süreyya Koçtürükten aldığı uzun süreli eğitimler ile profesyonel hayatına başlamıştır bir cok firmaya profesyonel hizmet veren volkan şenyüz 2018'den itibaren kariyerine yapımcı-yönetmen olarak devam etmektedir.

Marble Surface
IMG_0823.jpg
BATUHAN DEMİR

İş kordinatörü

1995 İstanbul doğumlu olan Batuhan Demir çocuk yaşta müziğe meraklılığını farkedip uzun yıllar eğitim gören batuhan demir kariyerine biresel müzik yaprak ve vool productionda iş kordinetörlüğü görevini yürüterek profesyonel kariyerine devam etmektedir.

Marble Surface
WhatsApp Image 2020-12-20 at 22.00.29.jp
CAN KURT

Görüntü yönetmeni

Can Kurt 17 Ağustos 1997’de İstanbul’da doğdu. 2015 yılından beri dizi, belgesel, sinema, televizyon, reklam ve çeşitli çekim projelerinde kamera departmanın da  çalışmaktadır. Bunların yanı sıra kısa film öyküleri yazmaktadır. İstanbul Arel Üniversitesi’nde Sinema ve Televizyon eğitimi alan KURT, bölümünü birinci olarak tamamlayıp 2019 Haziran ayında mezun olmuştur. Ayrıca 2019 yılında yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı “Yarım” filmini de çekti. Söz konusu film ile First-Filmmaker ve Time Of Seasons yarışmalarına girmeye hak kazandı.

Marble Surface
WhatsApp Image 2020-12-20 at 21.12.06 (1
RIZA ÇOŞKUN

Yönetmen

1987 istanbul doğumlu olan rıza coskun İ.A.Ü Üniverstesi radyo tv sinema bölümünü bitiren rıza coşkun 2018 yılı itibari ile profesyonel kariyerine adım atmıştır. 

Marble Surface
IMG_0820.jpg
TUĞBA BOZ

Sanat Yönetmeni

1986’da Sakarya’da doğdu. İstanbul Arel Üniversitesi Moda Tekstil Tasarımı ve Grafik Tasarımı bölümlerini birincilikle bitirdi. Mezun olduğu üniversitenin vermiş olduğu üstün başarı bursu ile Moda ve Tekstil Tasarımı bölümün'de yüksek lisans yaptı. Uzun yıllar sektör'de çalıştıktan sonra kendi tasarım ve sanat atölyesini açtı. Eğitmen olarak yoluna devam ederken, tekstil sanatçısı olarak fark yaratacak fikirler üretmeye devam etmektedir.

Marble Surface
Erkek Portre
Ahmet Mert

Steadycam operatörü

Ahmet Mert 1985 istanbul doğumlu olup cocuk yaşta kameralara olan merakı onu bu zamanlara getirmiş ve

sayısız  projede stadycam operatörlüğü yapan Ahmet 

profesyonel kariyerine devam etmektedir.

EKİBİMİZ HAKKINDA

Ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşarak genc ve dinamiktir.

Sektörün önde gelen kişilerinden eğitimler alarak  kariyerlerine geçiş yapan bu genç ekip dinamik düşünce yapısıyla günümüz teknolojisini birleştirerek yeni nesil video klipler ve projeler üretmektedirler.