top of page

Müziğinizi Yükseltin
Profesyonel Ses Stüdyoları

Sesinizi ve müziğinizi hayata geçirmek için tasarlanmış olan XYZ Müzik Stüdyoları, sanatınızı ve yaratıcılığınızı öne çıkaran mükemmel bir ortam sunuyor. İki ayrı konumda bulunan stüdyolarımız, müzik prodüksiyonunuzun her aşamasında size en üst düzeyde destek sağlıyor.

studyo 2.jpeg

Studyo 1

Studyo 1

Studyo 1

studyo3.jpg

Studyo 2

Mikrofon

Stüdyomuzda, en üstün kaliteyi sağlamak amacıyla Neumann marka ekipmanlar tercih edilmektedir. Bu, kayıtlarınızın en yüksek standartlarda profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesini garanti etmektedir.

Kayıt süreciniz, deneyimli ses mühendisleri ve vakol koçları eşliğinde titizlikle yönetilmektedir. Profesyonel rehberliğimiz ve teknik uzmanlığımızla, müzikal vizyonlarınızı en üst seviyeye çıkarmak için buradayız.

Ayrıca, 35 metrekarelik geniş bir kayıt kabiniyle, ferah ve etkili bir ses deneyimi sunuyoruz. Bu özel tasarlanmış alan, müzikal performansınızı en iyi şekilde ifade etmenize olanak tanır ve kayıt sürecinizin verimliliğini artırır.

Sesinizi ve müziğinizi en üst düzeyde ifade etmek için sizleri stüdyomuza bekliyoruz. Kaliteli ekipmanlarımız ve uzman ekibimizle, sanatınızı daha da ileriye taşıyacak bir deneyim sunmayı amaçlıyoruz.

IMG_0675.heic
mikrofonlar.jpg
8404f518-5a52-4ce1-a4e3-096cefcd6e10.JPG
WhatsApp Image 2024-01-29 at 15.59.28 (1).jpeg
WhatsApp Image 2024-01-29 at 15.59.29 (2).jpeg

Ses kaydından miksaj ve mastering'e kadar olan süreçte en son teknolojiyle donatılmış ekipmanlarımız, ses kalitesini en üst düzeye çıkarır. Her detayın titizlikle düşünüldüğü stüdyolarımızda, müzikal vizyonlarınızı en iyi şekilde hayata geçirebilirsiniz.

Deneyimli ve tutkulu bir ekibimiz, size profesyonel rehberlik sunar. Müzik prodüksiyonu konusundaki bilgi ve deneyimleriyle size destek olacaklar ve projenizin en iyi sonuca ulaşmasını sağlayacaklar.

Beste ve Dijital Dağıtım

Dijital Dağıtım,süreçimiz  dünya çapında 380 platform ağına erişim sağlar. Spotify, Apple Music, YouTube Music ve daha pek çok önemli müzik platformunda müziğinizi yayınlamanıza olanak tanırız. Böylece, milyonlarca dinleyiciye kolayca ulaşabilirsiniz.

Nota
Müzik Uygulamaları
bottom of page